Alman Devi BMW Karasu' ya Yeşil Işık Yaktı.
Karasu, gelişmekte olan Sakarya'nın cazibe merkezi ve itici gücü olmaya devam ediyor.

Birçok yatırımcının ekonomik anlamda stratejik coğrafi konumuyla tercih ettiği Karasu'ya bu defa Almanya'nın otomotiv devi, Dünya'nın en prestijli otomobil markalarından biri olan BMW Karasu' ya yeşil ışık yaktı.

BMW' nin Karasu'ya yapacağı yatırımla ilgili ilk inceleme aylar öncesinde yapıldı. BMW 'nin ön inceleme için Sakarya'ya gönderdiği ekipte yer alanların teknik adamları ilk incelemede Karasu'yu coğrafi anlamda her yönüyle çok beğendikleri özellikle karayolu, denizyolu ve demiryolu ulaşımındaki kolaylıklardan önemli ölçüde etkilendikleri öğrenildi.

Emlak İstasyonu Yönetim Kurul Başkanı (Ceo) Birol Polat, BMW'nin Karasu'ya ilgi gösterdiğini doğrularken, söz konusu dev yatırım Karasu'ya geleceğini doğruladı. BMW'nin Sakarya'da ve dolayısıyla Karasu'da yatırım yapmak istemesinden büyük bir sevinç ve mutluluk duyduğunu sözlerine eklerken. Eğer böyle bir yatırım gerçekleşirse bundan tüm Sakaryalılar faydalanacak." dedi. BMW üst düzey yöneticilerinin Karasu'da yapacağı incelemenin sonuçları büyük bir merakla beklenirken, Sakarya ekonomisi adına büyük bir gelişmeyi ve sıçramayı işaret eden bu yatırımın Karasu'nun işsizlik sorununa da önemli bir katkı sunması bekleniyor dedi.

filizfidanoğlu, filizfidanoğlu inşaat, filizfidanoğlu inşaat karasu, filizfidanoğlu inşaat karasu evleri, filizfidanoğlu karasu, filizfidanoğlu insaat, filizfidanoğlu inşaat satılık daire, nehirkent, karasu satılık yazlık filizfidanoğlu, karasu filizfidanoğlu, karasu nehirkent,filizfidanoğlu karasu nehirkent, karasu inşaat firmaları, karasu filizfidanoğlu inşaat, karasu konut projeleri, filizoğlu inşaat, filiz fidan oğlu inşaat, karasu filizfidanoğlu satılık daire,filizfidanoğlu inşaat sakarya, karasu ffo, filiz fidanoğlu, karasu satılık daire, filiz inşaat, karasu satılık ev,satılık yazlık karasu,satılık daire karasu,
 
 
 
 
KONUT
8500
 
 
PROJE
33
 
 
EV SAHİBİ
7400
 
 
 
 
0264 718 35 15 - 0533 717 24 44
 
 
Çalışma Saatlerimiz : 09:00 / 20:00
 
 
Filizfidanoğlu İnşaat :Yalı Mahallesi Doğu Karadeniz Caddesi 98/A Karasu Sakarya
 
 
Filizfidanoğlu Menu