Ünlü Tiyatrocular Karasu İlçesini Tercih Etti
Tiyatro sanatçıları Gülsüm ALKAN ve Güzin ALKAN kardeşler, karasu dedi. Çok güzel hareketler bunlar programından aşina olduğumuz Gülsüm ALKAN ve Dudaktan Kalbe dizi oyuncusu Güzin ALKAN sakarya karasu ilçesini tercih ettiler.
Filizfidanoğlu İnşaat ın Filizfidanoğlu Konakları Pojesinden ev satın alan ALKAN ailesi yatırım için çok yer baktıklarını ama karasu yu tercih ettiklerini Filizfidanoğlu konakları projesinde ev sahibi oldukları için mutlu olduklarını söylediler.

filizfidanoğlu, filizfidanoğlu inşaat, filizfidanoğlu inşaat karasu, filizfidanoğlu inşaat karasu evleri, filizfidanoğlu karasu, filizfidanoğlu insaat, filizfidanoğlu inşaat satılık daire, nehirkent, karasu satılık yazlık filizfidanoğlu, karasu filizfidanoğlu, karasu nehirkent,filizfidanoğlu karasu nehirkent, karasu inşaat firmaları, karasu filizfidanoğlu inşaat, karasu konut projeleri, filizoğlu inşaat, filiz fidan oğlu inşaat, karasu filizfidanoğlu satılık daire,filizfidanoğlu inşaat sakarya, karasu ffo, filiz fidanoğlu, karasu satılık daire, filiz inşaat, karasu satılık ev,satılık yazlık karasu,satılık daire karasu,
 
 
 
 
KONUT
8500
 
 
PROJE
33
 
 
EV SAHİBİ
7400
 
 
 
 
0264 718 35 15 - 0533 717 24 44
 
 
Çalışma Saatlerimiz : 09:00 / 20:00
 
 
Filizfidanoğlu İnşaat :Yalı Mahallesi Doğu Karadeniz Caddesi 98/A Karasu Sakarya
 
 
Filizfidanoğlu Menu