Neden Karasu?
İstanbul’a sadece 190 km mesafede yeni keşfedilmiş bir cennet olan KARASU; Tertemiz havası, yeşilin her tonunu barındıran doğası, deniz, yeşil, göl ve akarsu güzelliklerinin buluştuğu şirin bir Karadeniz kasabası.Karasu Havaalanı
Ulaşıma her türlü imkanın seferber edildiği KARASU’ya yakın bir gelecekte havaalanı yapılması için harekete geçilmiş ve bu konuda özel şirketlerle anlaşma sağlanmıştır.
Dünyanın en uzun kum sahillerinden bir tanesi (36km) ile KARASU Plajı Tertemiz denizi, şifalı kum plajları ile dilediğiniz yerden güneşlenme ve denize girme imkanı bulacaksınız. Tatilinizi sadece denize bağlı olarak değil değişik alternatiflerle değerlendirme imkanına kavuşacaksınız.
Dünyanın üçüncü, Türkiye’nin ise en büyük longozu (su basar ormanı) olan ACARLAR GÖLÜ de Karasu’da bulunmaktadır.
Rafting imkânı sunan dereye KÜÇÜK BOĞAZ GÖLÜ ile olta balıkçılığına müsait Karasu’da şimdiye kadar tattığınız en taze ve lezzetli balıkları yiyeceğinizi iddia ediyoruz.
Sakarya Nehri’nin denizle buluştuğu noktadaki balık lokantaları ve doğa yürüyüşü (tracking) olanağını sunan MADEN DERESİ ve KIZILCIKTEPE ile KARASU eşsiz bir sahil kentidir.

Yatırım Cenneti Karasu
Karasu ilçe ve çevresinde yapılan, devam eden yatırımlar sayesinde gayrimenkul alanında en çok kazandıran ilçe konumunda yer almaktadır.
Doğu Karadeniz Otobanı
Marmara bölgesinin Karadeniz’e açılış kapısı olarak planlanan otoban, Karasu’dan geçmektedir. Otobanın bitmesiyle 3’üncü boğaz köprüsü bu otobana bağlanacaktır.
Karasu Liman
Yapımı biten limana başlayacak olan deniz otobüsü seferleri ile kısa bir deniz yolculuğu sonunda sadece 55 dakikada İstanbul’dan Karasu’ya ulaşacaksınız.


 
 
 
 
KONUT
8100
 
 
PROJE
33
 
 
EV SAHİBİ
7400
 
 
 
 
Bizi Arayın : 0264 718 35 15
 
 
WhatsApp : 0542 521 46 17
 
 
Çalışma Saatlerimiz : 09:00 - 20:00
 
 
Karasu, Sakarya
 
 
Filizfidanoğlu Menu