Kurumsal
  »  Hakkımızda
  »  Vizyon & Misyon
  »  Çözüm Ortakları
  »  Başkanın Mesajı
  »  Çevre Politikası
  »  Sosyal Sorumluluk
  »  Kalite Politikası
  »  Satış Temsilcilerimiz
  »  Filizfidanoğlu İnşaat Projeleri 
Sosyal Sorumluluk
FİLİZFİDANOĞLU SOSYAL SORUMLULUK POLİTİKAMIZ
FİLİZFİDANOĞLU Şirketler Grubu olarak; gelişen rekabet koşulları ile müşterilerimizin bugünkü ve gelecekteki isteklerini, beklentilerini karşılayabilmek için var olan sistemi çağdaş yönetim sistemlerine uygun hale getirmek, tüm fonksiyonlarda kurumsallaşmayı sağlamak ve süreçlerde optimum verimlilik değerlerine ulaşmak amacıyla güzel bir gelecek yaratmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Kurulduğumuz 2000 yılından bugüne kadar; tüm çalışanlarımız ile bir vücut halinde, sürekli gelişimi yakalamış kazandığı üretim becerisi ile kendi sektöründe müşterilerini memnun etmeyi amaç edinmiş, esnek üretim kabiliyeti ile de müşteri beklentilerine en kısa zamanda cevap verebilen üretim ve yönetim yapısına kavuşmuş olarak Sosyal Sorumluluk projelerinde yer almayı ana hedeflerimizden biri olarak belirledik.
Tüm Türkiye’ ye dokunan; kapsamlı, içeriği zengin, ülkemizin uluslararası temsiline de katkısı olan konularda marka olmuş kişiler ve kuruluşlar ile birlikte projeler yürütmekteyiz.

Bu suretle ayrıca sektörümüzün öneminin bilinirliliğine ve markamızın gelişmesine katkıda bulunmayı ülkemize değer yaratacak şekilde planlamaktayız. Sahip olduğumuz bu değerleri çocuktan gence, kültürden sanata, turizmden spora ulusal ve uluslararası alanlarda tanıtmak, şirketler için rol model olmak amacıyla kaynaklarımızdan önemli fon ayırmaktayız.

Kültür'den Sanat'a...

Sektörde ulaştığımız noktadan ileri doğru gelişerek devam ederken; toplumdan aldığını yine topluma geri vermek ilkesinden hareketle, marka değerlerimize uygun kültür ve sanat etkinliklerinde yer alıyoruz.

Sanat'tan Spor'a

Şirketimiz olarak 17 yıldır Sakara Karasu'nun marka yüzü olarak, bölgeyi güçlendirmek, kalkındırmak ve tanıtımını artırmak amacıyla kültür ve sanata verdiği desteklerin yanında bir de spor ve sporcuya destek projelerine imza atmaktayız. 

Spor'dan Eğitime..

En büyük yatırım insana ve eğitime yapılan yatırımdır. Eğitim yatırımı diğer alanlara yapılacak yatırımların önünü açar ve onlara anlam kazandırır.
Daha İyi Bir Gelecek İçin Eğitime Verdiğimiz Destek Sürüyor.


filizfidanoğlu, filizfidanoğlu inşaat, filizfidanoğlu inşaat karasu, filizfidanoğlu inşaat karasu evleri, filizfidanoğlu karasu, filizfidanoğlu insaat, filizfidanoğlu inşaat satılık daire, nehirkent, karasu satılık yazlık filizfidanoğlu, karasu filizfidanoğlu, karasu nehirkent,filizfidanoğlu karasu nehirkent, karasu inşaat firmaları, karasu filizfidanoğlu inşaat, karasu konut projeleri, filizoğlu inşaat, filiz fidan oğlu inşaat, karasu filizfidanoğlu satılık daire,filizfidanoğlu inşaat sakarya, karasu ffo, filiz fidanoğlu, karasu satılık daire, filiz inşaat, karasu satılık ev,satılık yazlık karasu,satılık daire karasu,
  Kurumsal
  »  Hakkımızda
  »  Vizyon & Misyon
  »  Çözüm Ortakları
  »  Başkanın Mesajı
  »  Çevre Politikası
  »  Sosyal Sorumluluk
  »  Kalite Politikası
  »  Satış Temsilcilerimiz
  »  Filizfidanoğlu İnşaat Projeleri
  
 
 
 
KONUT
8500
 
 
PROJE
33
 
 
EV SAHİBİ
7400
 
 
 
 
0264 718 35 15 - 0533 717 24 44
 
 
Çalışma Saatlerimiz : 09:00 / 20:00
 
 
Filizfidanoğlu İnşaat :Yalı Mahallesi Doğu Karadeniz Caddesi 98/A Karasu Sakarya
 
 
Filizfidanoğlu Menu